Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej! Zgrabna podstawa jest znacznie ważna dla wielu osób, dlatego tak łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy tylko drobny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć oczekiwany efekt, jednak niektóre defekty musieć będą kilka większej ingerencji w ciało. Drinkom spośród najtańszych z stabilnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym braku i sprawdź, czyli toż wyjście dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć chyba każdy skontaktował się jak z pojęciem liposukcji, nie każdy wie dokładnie, co się pod nim ukrywa. Liposukcja to środek usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze względu na jeden proces procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej drobną rurką i odprowadzania oleju spośród jej pomocą, sposób ten głównie potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, ponieważ to w obecnych mieszkaniach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można przygotować ale też na nowych partiach, w niniejszym w przestrzeni kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesu ginekomastii tłuszczowej u mężczyzn, a nawet w rejonie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych rozwiązań, jest zabiegiem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze rodzaje jej zakończenia pozwolą na bardzo większe bezpieczeństwo pacjenta, a oraz mniejszą bolesność po zabiegu oraz mniejszy i przyjemniejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces przeprowadzany jest w znieczuleniu wszystkim bądź swojskim i średnio może być od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, zapewne żyć budowana rozmaitymi metodami. Do najnowszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – generowane przez urządzenie ultradźwięki dostarczane są prosto do tkanki tłuszczowej, robiąc jej dobre oderwanie z drugich tkanek. Dzięki temu strategia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki wykorzystywane w ostatnim typie liposukcji pozwolą na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w zasięgu zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można dokonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła kupi na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu bardzo szybko można je spędzić z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe uwalniane są przez roztwór wodny, dzięki dlaczego są delikatnie wypłukiwane. Później można wykorzystać spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego typu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z drugich tkanek. Dzięki temu mogą one stać sporządzone w lipotransferze.

Przeciwwskazania do spełnienia liposukcji

Jako że liposukcja jest zabiegiem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie zaznajomić się z regułą przeciwwskazań i omówić swoją rzecz ze specjalistą – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny poddawać się między drugimi osoby, które przechodzą na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby i nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające gojenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą istnieć wyjątkowo zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, a nawet niezliczone sumy luźnej role w tłu zabiegowym, np. na wynik dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą jeszcze aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża i stan laktacji. W sukcesu liposukcji z użyciem lasera zabieg poprawia się także pacjentom cierpiącym na epilepsję oraz tymże ze ostatnią opalenizną.

Liposukcja to mocny recepta na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, natomiast jej jeszcze nowocześniejsze technologie znacznie polepszają komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Zetknij się na wizytę do Kliniki Miracki i pokochaj naszą nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments