Trening EMS - co to takiego?

Trening EMS – co toż takiego?

Prasóweczki

Trening EMS – co zatem takiego? Trening EMS liczy na elektrostymulacji mięśni, które są szybko włączone do rzeczy. Istnieje więc oryginalna metoda pozwalająca uzyskać wyrzeźbioną budowę i zbudować masę mięśniową. Jakie zalety traktuje toż rozwiązanie?

Trening EMS

Skrót EMS oznacza Electrical Muscle Stimulation, czyli ćwiczenia fizyczne, podczas których stosuje się z elektrostymulacji. Osoba trenująca zostaje podłączona do indywidualnego stroju z elektrodami, które prowadzą powody do mięśni. Mięśnie pracują praktycznie tak toż, jak w trakcie normalnego treningu, natomiast powodu są przesyłane z szeroką skutecznością.

Ćwiczenia fizyczne

Przed zrobieniem tego sportu , trener ma za zadanie dobrać dane ćwiczenia do kondycji i planów treningowych osoby przystępującej do aktywności. Specjalny strój wykorzystywany w ostatnim planie jest kamizelkę, opaski na uda i ramiona, a i specjalny pas biodrowy.
Warto zauważyć, że wszystek z impulsów jest emitowany z daleką częstotliwością, która zostaje dobrana do poszczególnej grupy mięśniowej. Impulsy muszą tworzyć takie same parametry gdy też, które generuje mózg, co daje, iż są w duzi bezpieczne dla organizmu. Takiego treningu nie należy się obawiać, ponieważ jest całkiem bezbolesny.

Zalety treningu EMS

Trening EMS ma szereg zalet – przede każdym sprawia duże efekty zaś nie wymaga długiego czasu bycia. Ćwiczenia trwają około 20 minut i mogą być spełniane raz chociażby w tygodniu. Co ciekawe, taka działalność zezwala na spalenie ponad 1000 kcal, dlatego utrata wagi jest znacznie łatwo niż podczas zwyczajnego treningu.
Kolejną zaletą takiego podejścia jest możliwość wykonywania ćwiczeń, które dobrane zostają do kondycji klienta i wciąż stanowią podstawowe ćwiczenia fizyczne. Ryzyko kontuzji jest tu znikome, co jest poważnym atutem. Każde z ćwiczeń działamy pod kontrolą instruktora, jaki stanowi za zadanie myśleć o przebieg ruchu i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej.

Trening tego standardu zyskuje coraz większą markę w naszym regionie. Dzięki wielu zaletom, a szczególnie szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej, bawi się wielkim zainteresowaniem.

Trening EMS – co to takiego?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments